נגיף הקורונה עדיין משתולל וגורם לחשש בריאותי כבד. כולנו שומרים ככל האפשר על ההנחיות ועל ההיגיינה האישית, אך רק חיטוי קורונה מסוגל לבלום את שרשרת ההדבקות בתוך בתי עסק, משרדים ומוסדות חיוניים, בהם הנגיף עשוי להימצא.

שירותי הדברה מקצועית

עבודה יסודית, מהירה ומשתלמת

חיטוי קורונה מתרחש באופן דומה למדי אצל רוב החברות. זוהי הסיבה שמומלץ שלא להתפתות לחברות הדברה או ניקיון המציעות חיטוי בטכניקות בלעדיות תמורת מחיר גבוה במיוחד. אצלנו תוכלו להיות בטוחים שהעבודה שתזמינו תהיה יסודית, משתלמת ואף מהירה במיוחד, עם חזרה לשגרה תוך שעה מסיום החיטוי.

אנו מרססים במקום עצמו על כל חפץ ומשטח קיים שבהם ידיים היו עשויות לגעת: ידיות הדלתות, פתחי ההזזה של החלונות, מקלדות, קירות, פחי זבל, ניאגרות ועוד. מטרת העל שלנו היא להשמיד כל סיכוי להימצאות הנגיף במקום ולהותיר את המקום נקי, מוגן ובריא.


חומר החיטוי שעמו אנו עובדים

חומר החיטוי המקובל נגד קורונה איננו רעיל ומתבסס על תרכובת מבוססת מים, אליה נמהלים כלור (Sodium Hypochlorite) בריכוז 1% ואלכוהול בריכוז 70%. אפשרות נוספת היא חיטוי על ידי אמוניום רבעוני, המצוי בתוך חומר בשם סימקסין X שהוכח כיעיל במיוחד נגד הקורונה. חומר זה משמש לחיטוי מכשור רפואי ולמכשירים בתעשיית המזון באופן שגרתי ולכן הוא מומלץ כפתרון מלא מחיידקים וסוגי נגיפים שונים השוהים על משטחי המקום.

שומרים על כל דגשי הבטיחות

ריסוס חומר החיטוי מצריך בקיאות לגבי המינונים והחומרים המדויקים, אך גם ניסיון לגבי הפעולה והימנעות מיצירת נזקים. במסגרת העבודה שלנו, אנו מקפידים לחטא מתוך שמירה על כל כללי הבטיחות, לרבות שימוש במסכה, משקפי מגן וחליפת מגן, כיסוי מכשירי החשמל והוצאת דברי מזון מהמקום לפני הפעולה.

למי מתאים החיטוי שלנו?

יעילות חיטוי הקורונה היא גבוהה במיוחד. כל נגיפי הקורונה יושמדו, אך יהיה צורך לבצע חיטוי חוזר עם הזמן, מאחר ותוקף החיטוי הוא קצר טווח. הפעולה תתאים גם למקומות שזקוקים לחיטוי בהיקף גדול ויסודי במיוחד וגם למקומות קטנים תחת נסיבות מיוחדות, כמו למשל שהות במקום של חולה מאומת. מומלץ להזמין את השירות לפחות פעם אחת בשבוע כדי להימנע לחלוטין מנוכחות המגיף במקום ומהדבקה.

בנוסף, נשמח לבצע עבורכם חיטוי קורונה יסודי וקפדני בבנייני משרדים, מוסדות ציבוריים, קליניקות, חדרי עבודה ואף מוניות, אוטובוסים או הסעות. בחלק מן המקרים יהיה צורך בחיטוי יומי ולשם כך תוכלו להזמין אותנו לחיסול כל זכר לנגיף. בסיום העבודה, תקבלו אישור כתוב על כך שהמקום חוטא ביסודיות והוא תואם את הוראות משרד הבריאות הישראלי ואת הוראות ה-EPA (הסוכנות האמריקאית להגנת הסביבה.