הפיכת הגינות לחלק ניכר מהעיצוב הביתי הייתה רק שאלה של זמן, וכעת, אנו מוכנים לעלות שלב וללכת עם זה קצת יותר רחוק או אם לדייק, קצת יותר גבוה.

כיום, רבים מבינים שאין כל צורך להיות עם "שתי רגליים על הקרקע", כדי להתהדר או להדר את הבית בגינה מטופחת ופורחת ואף לא להשקיע מאמצים רבים מידי על אותו תוצר.

טיפוח ופיתוח גינות "על קומות" וניצול המרפסת לטובת פינה פורחת, אינה מסורבלת או מסובכת כלל כפי שרבים עשויים לחשוב.

עיצוב מרפסות על ידי הקמת גינות גג או גינות במרפסת, מומלצת לכל מי שחשקה נפשו בעיצוב חי וירוק מבלי להשקיע זמן רב על תכנון ועיצוב.

אתם חולמים על גינת גג, תמיד חלמת על חצר פורחת, להתעורר עם צמחייה מלבלבת ולהרגיש את הפריחה. היום זה חלום שניתן להגשים בפשטות יחסית.

גינה מול הסלון (בקומה השמינית!)

בתים או דירות עם מרפסות, הם בין הפתרונות היותר נגישים להקמת גינות , פעולה המתבצעת תוך זמן קצר ביותר.

בשונה מגינות קרקע, דווקא גינות גג או נישות של עיצוב מרפסות מהירות ואפקטיביות יותר כתוצאה מביטול צורך גידול הדשא או רכישת דשא סינטטי.

התאמת הגינה לגנן – מתאימים את הגינה ללקוח

עיצוב מרפסות, דורש אהבה לצמחייה ולטבע ושנית יכולת התאמת הצמחייה לסוג האקלים ואפשרויות הטיפול בהם.  "חן הגינה", מתאימה עיצוב מרפסות או עיצוב גינות גג ללקוח ויכולות התחזוקה. אנחנו דואגים לכך שהגינה שלכם תעניק לכם את האפשרות ליהנות ממראה מרשים.

לאורך פעילותנו בתחום הגננות ועיצוב הגינות, נתקלנו באינספור סוגי אנשים ואנחנו יודעים למי יש את היכולת או הרצון להשקיע זמן בטיפוח ותחזוקת הגינה ולמי – ממש לא… פגישת הייעוץ הראשונית תאפשר לכם ולנו לגבש את רעיון גינת הגג על הצד הטוב ביותר והמראה הטוב ביותר

כיצד נעצב מרפסת פורחת תוך זמן קצר?

אחד הטיפים הפשוטים אך המוצלחים ביותר הוא להתחיל מהפריטים הקלים ביותר לתחזוקה. עציצים תלויים, צמחייה מוכנה ושתולה, שתילים מוכנים וכיוצא באלה – זה השלב הראשון והנגיש ביותר, במיוחד לגננים המתחילים או בעלי גינות מתחילים.

השתדלו לרכוש צמחייה ושתילים שאינם דורשים טיפול רב , לפחות בתור התחלה, בבואכם אל המשתלה או כל חנות לממכר צמחייה ביתית בקשו צמחיית נוי פשוטה שדורשת טיפול מינימאלי ורק לאחר מכן התקדמו לעבר צמחים שדורשים קצת יותר תשומת לב ופינוק…

עיצוב בלתי מזיק – כיצד נמנע או נצמצם הופעת מזיקים בגינה?

תחזוקת גינות גג פשוטה הרבה יותר מתחזוקת גינות קרקע בכך שהיא רחוקה מהאדמה ועל כן מבטלת את מרבית החרקים הזוחלים. יחד עם זאת, קיימים מזיקים מעופפים או זוחלים אשר מגיעים גם אל הגינות המצויות במרפסת. תכשירים וחומרי הדברה ידידותיים לאדם ולסביבה, שימוש במשאבות מים ביתיות כל אלה אינם  דורשים מאמץ ניכר או השקעת משמעותית של תקציבים ויסייעו לכם בהרחקת האורחים הבלתי קרואים מהצמחייה והגינה שלכם.

לכל שאלה, תהייה או מידע, אתם מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטיכם ואנו נחזור אליכם עם מענה מקצועי ואפשרות לפגישת ייעוץ ראשונית ללא כל התחייבות!