גידור גינה הוא אלמנט עיצובי בעל ערך עליון   , והינו  פרמטר חשוב במבנה הבית ממספר סיבות עיקריות . 

 

גדר לבנה

 

מטרות הגידור.

גידור גינה או מבנה הינו דבר הכרחי אשר יוצר עברונו מתחם פרטי ומגדירה את גבולות הבית והחצר כמו כן הגדר מונעת מאורחים לא רצויים להיכנס פנימה כמו אנשים ובעלי חיים ונותן לנו תחושה של אינטמיות וביטחון.
סיבה נוספת לגידור מבנה היא האלמנט הדקורטיבי , לגדר יש ערך עיצובי גבוה עבור כל מבנה וחשוב שהיא תיהיה אסטתית ונעימה למראה .
הגדר החיצונית הינה הכרטיס ביקור של הגינה והבית , היא למעשה האלמנט העיצובי הראשון שעוברי האורח והאורחים שלנו נחשפים אליה .

סוגי גדרות המצוים בשוק.

בשוק מצויים אין ספור חומרים ושיטות לתיחום מבנה .

השיטה הראשונה והפופולרית ביותר – היא תיחום הגינה באמצעות גדר חיה , שותלים סביב הבית שדרה של שיחים או עצים ובמהלך הזמן נוצרת גדר חיה יפה וצבעונית , לגדר כזאת יש יתרון רב מבחינת מראה וצורה, אך גדר מסוג זה מצריכה מאיתנו טיפול שותף של גיזום השקייה ודישון ובמקרים רבים הדרישה הגדולה לתחזוקה השותפת הופכת לחיסרון מצד אנשים רבים .

גידור גינה באמצעות עץ – גידור גינה באמצעות מוצרי עץ שונים הפך לפופולארי מאוד בשנים האחרונות והסיבה העיקרית לכך היא התחושה החמימה והנעימה שהשילוב של העץ נותן למבנה , בדומה לגדר החיה גם גדר מעץ דורשת תחזוקה אך לעיתים רחוקות יותר , הפעולות הנדרשות הם חיוניות לשימור העץ לאורך זמן ולשמירה על מראהו העשיר , שיוף ושימון אחת לשנה יתן את המענה לאורך זמן .

גידור גינה באמצעות מתכות – בשוק מצויים סוגים שונים של גדרות ממתכת , מגדר בסיסית שנבנת בצורה מודולרית ע"י חלקי מתכת מעוצבים שמתחברות אחת לשניה ועד לגדרות מתכת שונות שמוזמנות לפי גודל וצורה עם דוגמאות שונות , גדר ממתכת היא העמידה מבין כל הגדרות ודרושת תחזוקה מועטה אחת לכמה שנים בלבד, אולם מחירה גבוה מאד ביחס לאלטרנטיבות הקודמות.

תכנון הגדר ואופן ההתקנה .

לאחר שקיבלנו החלטה שעלינו לתחום את הגינה או הבית שלנו עלינו לקחת בחשבון מספר פרמטרים עיקריים :
א. מה התקציב שלנו.
ב. מה אופי הבית וכיצד הגדר תבוא לידי ביטוי .
ג. מה דרישות התחזוקה של אותה גדר .
ד. מה רמת העמידות ביחס לתנאי מזג אוויר .
ה. ומה רמת ההגנה שהיא מסבה לבית .

כאשר אנו לוקחים בחשבון את מרכיבים אלו ומה הדרישות שלנו מהגדר, נוכל לעשות בחירה נכונה שתשרת אותנו היטב בהמשך הדרך , שהרי ידוע שגדר בבית או בגינה היא השקעה לטווח ארוך .

למה אנחנו ?

אנו באלעד הדברה וגינון בעלי ניסיון וידע רב בתחום גידור גינה וגידורי מבנה , אנו נותנים ייעוץ ראשוני ללא עלות בכדי לעזור לכם לגבש החלטה נכונה ומותאמת אישית לצרכים שלכם .
פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית.