לובי הוא למעשה כרטיס הביקור של כל מבנה / בניין והוא משמש כחדר כניסה הראשי אשר מנקז אליו את הדיירים, המבקרים ועוברי האורח.

בהתאם לכך נרצה שהלובי של הבניין יראה תמיד במיטבו ויישרה על עוברי האורח השונים אווירה נעימה ומעניינת .

אחד הפרמטרים המרכזיים והחשוביים בעיצוב לובי הוא שילובם של כלים דקורטביים וצמחייה מתאימה שיוצרת בלובי תחושה של חיות ומוסיפה גוון של יוקרה.

עיצוב לובי עם צמחייה

באיזה צמחייה נבחר לעיצוב לובי.

אומנם לצמחייה בלובי ישנה מגבלה מרכזית והיא מחסור תמידי בשמש ואף מחסור חלקי באור, לכן שאנחנו מתכננים לעצב לובי בעזרת צמחייה וכלים דקורטביים קרי כדים וצלחות שונים עלינו לקחת בחשבון שאפשרויות הבחירה מצטמצות, לעומת צמחייה שמתאימה לגינה הרגילה שאנו מכירים.

אי לכך ובהתאם לזאת עלינו לבחור בצמחייה מתאימה שעמידה בפני תנאים קשים אלו, אך אל דאגה גם בקטגורייה יחודית זאת ישנו מענה רחב של צמחים שכן ידעו לחיות ולעמוד בתנאים אלו ואף לראות מצוין לכל אורך תקופת השנה, לדוגמא: דקל רפיס , דקל משולש,דקל אריקה, רווניה , פילנדרון , ספטיפיליום ירקה ועוד רבים וטובים.

עיצוב לובי באמצעות צמחייה מלאכותית ( פלסטיק).

אחת האלטרנטיבות המקובלת היום בשוק היא שילוב של צמחייה מלאכותית המדמה צמחיים אמיתיים, לשיטה זו ישנה מס' יתרונות ומס' חסרות.

היתרון המרכזי והבולט הוא העובדה שצמחים אלו כמעט ולא צריכים התערבות מבחינה תחזוקתית מה שחוסך מאיתנו זמן רב, ובעצם אין צורך בפעולות בסיסיות כמו השקייה, דישון, גיזום וכו' .

לעומת זאת, צמחייה מלאכותית לא תמיד מספקת עבורינו את המראה שרצינו ובחלק מהמקרים פתרון זה נראה זול וחובבני, חשוב לציין שבכל מה שקשור בצמחיים מלאכותיים ישנם ספקים רבים ואיכותם משתנה מספק אחד לאחר.

תכנון לובי בצורה חכמה ונבונה.

אנו באלעד הדברה וגינון נשמח לתכנן עבורכם את עיצוב הלובי, התאמת הצמחייה וכלי הדקורציה המתאימים ביותר תוך שימוש בחומרי גלם מהאיכותיים ביותר, על מנת ליצור עבורכם  אווירה נעימה, חמימה וליצור תחושה של לובי חי ועשיר, שישמש ככרטיס ביקור ראוי למבנה שלכם. והכי חשוב- תכנסו בחיוך הביתה :- )

נשמח לייעץ ולענות על כל שאלה ללא תשלום וללא התחייבות.

 

plastic4

plasitc1

plastic7

plastic6

plastic5

plastic8