מוסדות, ארגונים וחברות מארחים מדי יום מבקרים רבים, ולכן חייבים לשמור על סטנדרט גבוה במיוחד וסביבה נקייה ממזיקים לא רצויים. אנו ממליצים להזמין הדברת מוסדות מקצועית מחברה המתמחה בתחום, שתבנה לכם תוכנית עבודה כוללת ומניעתית למוסד נעים ונקי ממקקים, נמלים ומכרסמים.

הדברת מוסדות

הדברת מוסדות – שירותי הדברה מקצועיים

מוסדות וארגונים הם מקומות שמתנקזים אליהם מדי יום עשרות, מאות ואלפי אנשים – עובדים או מבקרים.

מתוקף הנסיבות, מלכתחילה מדובר במקומות שעליהם להציב סטנדרטים גבוהים שיבטיחו שהות נעימה. זה כולל כמה פרמטרים, בהם, כמובן, שמירה על סביבה נקייה ממזיקים שהורסים במיידית את החוויה.

לכן, הצורך בהדברה קיים בכל מוסד – מחברה קטנה ועד בית ספר, מכללה או משרד ממשלתי גדול.

לקוחות נבחרים

עיריית רמת גן
שגרירות ארהב בתל אביב
מחסני תאורה
אברבנאל מרכז לבריאות הנפש

חברת אלעד הדברה וגינון מעניקה פתרונות הדברה מקצועית למוסדות בכל התחומים: מוסדות חינוך, מוסדות בריאות, משרדים ממשלתיים ועירוניים ועוד.

אנו מציעים הדברה לכל סוגי המזיקים: מקקים, נמלים, מכרסמים, פרעושים, נחשים ועוד. כשאתם חושבים על הדברה למוסד עליו הנכם אחראיים, חשוב שתזמינו חברה המתורגלת בהדברת מוסדות.

לחברת אלעד הדברה וגינון ותק רב בענף, ורישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. בתוקף היותנו חברה הכפופה למשרד להגנת הסביבה אנו מציעים הדברה אקולוגית מחומרים ידידותיים לסביבה, המכילה מרכיבים טבעיים ואורגניים, וברוב המקרים אינה רעילה.

להקדים תרופה למקק – הדברת מוסדות עם פעילות מניעה

למוסדות וארגונים מציעה חברת אלעד הדברה וגינון בניית תוכנית הדברה מקיפה. התוכנית כוללת ליווי קבוע ושוטף, ופעילות מניעה, על מנת להקדים תרופה למקק ולשאר חבריו הלא רצויים.

תמיד, ובכל מקום, חשוב למנוע הופעת מזיקים - גם בשטח הביתי. אולם, במוסדות העניין בוער במיוחד – מוסד לא יכול להרשות לעצמו מכת ג'וקים, שיירות של נמלים או עכברים מתרוצצים, כשעשרות אנשים נוכחים. יש לנו בחברה מגוון פתרונות למנוע מצב מביך שכזה.

עבודת הדברה עם מוסדות כוללת בניית תכנית עבודה, בשיתוף הנהלת המוסד או נציגיה, תוך התאמה למבנה המקום, לאופי הפעילות, לשעות העבודה ועוד.

בעבודה עם מוסדות חשוב לקיים עבודת הדברה יעילה ומהירה, שאינה פוגעת בתפקוד הארגון. בין אם מדובר בחברה שכל עובדיה באים לעוד יום עבודה, או משרד ממשלתי שאנשים פוקדים וצריכים לקבל בו שירותים.

במקרה של מוסדות, במרבית הפעמים העבודה היא בהתאם ללו"ז המקום. במידה והדבר מתאפשר – פעילות ההדברה תתבצע לאחר שעות הפעילות, לנוחות כל הצדדים.

דואגים לשלום כל הנוכחים

עבודת הדברה בכל מקום דורשת בטיחות מרבית לשלומם של כל הנוכחים בסביבה. ההקפדה על בטיחות במקרה של מוסדות אפילו הדוקה יותר, הן בשל כמות האנשים הנחשפים לאזור ההדברה, והן בשל העובדה שלא כל האנשים השוהים במוסד מודעים לעובדה שבוצעה הדברה.

החברה שלנו מבצעת שירותי הדברה עם העדפה ברורה להשתמש בחומרים שאינם רעילים כמה שניתן, תוך מתן הנחיות מדויקות על הסובבים בזמן ולאחר ההדברה.

אלעד הדברה וגינון מזמינה אתכם, מנהלים או אחראים על מוסדות וחברות, להתייעץ בכל מה שנוגע להרחקת והדברת מזיקים מהמקום.

אנו נקשיב, נגיע, נבנה תוכנית ונציע פתרון אופטימאלי מתוך כלל השירותים המקצועיים שלנו, בבטיחות רבה, ותוך שמירה על הסביבה.