כשאנו זקוקים לשירותי הדברה, עם הופעתם של המקקים, נמלים, מכרסמים, פרעושים ושלל מזיקים בסביבה, או למניעה לפני הופעתם, חשוב שנקפיד להזמין שירותי הדברה מקצועית מחברה מורשית עם שיטות הדברה אקולוגיות, ידידותיות לסביבה ובטוחה. כיצד נדע שהגענו למדביר הנכון? להלן מבחר טיפים.

שירותי הדברה מקצועית

אוהבים חיות, אבל לא מזיקות

בני האדם אוהבים חיות. יש חיות שאנו נהנים לצפות בהן בגן החיות, יש חיות מחמד שאנו נהנים לגדל כמו כלבים וחתולים, ויש חיות שהן אורחות מאוד לא רצויות כשהן מגיעות לבתים או לסביבה שלנו בהפתעה. לפעמים הן מרתיעות ומפחידות ולעיתים הן גם מזיקות ומהוות סכנה.

אנו בחברת אלעד הדברה וגינון מודעים לעובדה שבכל ימות השנה, ובעיקר בעונות החמות, יש צורך בהדברה מקצועית לסילוק ולהרחקת בעלי חיים שונים, ומספקים שירותי הדברה מקצועית לשלל מזיקים: הדברת מקקים/ג'וקים, נמלים, מכרסמים, פרעושים, עש, טרמיטים, יונים, נחשים ועוד.

כל חיה מאופיינת באורח חיים ובגידול שונה, לכל אחת התנהגות אופיינית לה, ולכל אחת נדרשת שיטת הדברה מקצועית מדויקת שמתאימה עבורה.

בידידות עם הסביבה

חברת אלעד הדברה וגינון היא חברה בעלת ותק בתחום ההדברה, עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה, המציעה מניפה רחבה של שיטות וטיפולים לסילוק המזיקים הידועים – חרקים, מכרסמים, פרוקי רגליים ושאר חיות ומעופפים.

החברה מציעה הדברה אקולוגית מחומרים ידידותיים לסביבה. ההדברה מחומרים טבעיים ואורגנים, ולא רעילה.

הדברה בראש שקט אצל המקצועיים באמת

הדברה הינו תחום שבו לא "משחקים". כשאנו מעוניינים למגר ולסלק מזיקים מסביבתנו – מהבית, מהחצר ומכל מקום אחר, חשוב מאוד להשתמש בשירותי הדברה מקצועית. מדוע יש חשיבות רבה לעניין? מכמה סיבות.

בטיחות – חומרי ההדברה מטרתם להרחיק/ לחסל מזיקים. לעיתים מדובר בחומרים חזקים, שאמנם מזיקים למזיקים, אבל עלולים להיות רעילים גם ליצורים אחרים בסביבה. רק בעלי מקצוע מורשים ומנוסים יציעו לכם פתרונות ששומרים על בטיחות בני הבית והמתחם בו מתבצעת ההדברה. חשוב שתוודאו שיש להם רישיון והם עובדים לפי התקנים.

הנחיות ואיסורים - מדבירים המבצעים הדברה מקצועית יודעים מנסיונם המקצועי והכשרתם כיצד בדיוק יש להיערך לקראת ההדברה ואחריה. הם יעניקו את ההנחיות הבטוחות ביותר. מה מותר ומה אסור, ויענו על כל השאלות. למשל - האם יש צורך לאוורר את הבית ולכמה זמן? האם ניתן לשטוף מיד לאחר הדברה? האם יש צורך לכסות חפצים בבית? כיצד מגינים על תינוקות זוחלים וחיות מחמד? ועוד....

תוצאות ואחריות – כשחברת הדברה מקצועית מגיעה לשטח, היא דואגת לבחון את המקרה לעומקו – מהיכן הגיעו המזיקים? היכן הם ממוקמים? אילו תנאים בסביבה אפשרו הגעתם? ועוד. לאחר קבלת התמונה המלאה, מתאימה החברה את הטיפול המיטבי ושיטת ההדברה הכי מומלצת להשגת התוצאות הכי טובות עבורכם בהתאם לתנאים.

מגוון שיטות – מומחים בהדברה מקצועית מכירים את כל שיטות ההדברה, ופועלים בשיטות הטובות ביותר. השיטות הן מגוונות – ריסוס, פיזור רעל, מלכודות, ג'ל ועוד. לאחר האבחון, מומחי ההדברה המקצועית יידעו להתאים את הטיפול המתאים ביותר להרחקת המזיקים, בהתאמה ספציפית למקרה ולתנאים.

טיפים ודרכי מניעה – מומחים בהדברה מקצועית שיבקרו בביתכם ויבצעו עבודה ידאגו להעניק לכם טיפים ועצות למניעת הופעת הבעיה בעתיד, או לדחייתה ככל שניתן.

אז לסיכום, חברת אלעד הדברה וגינון מציעה שירותי הדברה מקצועית על ידי מדביר מוסמך.

אל תהססו לשאול אותנו כל שאלה שעולה בראשכם. תשובות מעמיקות וענייניות יסייעו לכם להבין שהגעתם למדבירים מקצועיים וטובים.